خرید(تحقیق رقابت در بازار کار)

دانلود تحقیق با موضوع رقابت در بازار کار، در قالب Word و در 115 صفحه قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق : منابع داخلي و مزيت رقابتي: منابع و توانايي‌هايي كه مي‌تواند منجر به مزيت رقابتي شود، در هر كار و فعاليتي متفاوت است و حتي مي‌تواند در حول زمان متغير...
خرید(تحقیق رقابت در بازار کار)|39022045|gay42042018|رقابت در بازار کار, دانلود تحقیق رقابت در بازار کار, پاورپوینت رقابت در بازار کار, تحقیق در مورد رقابت در بازار کار, تحقیق درباره رقابت در بازار کار, تحقیق راجع به رقابت در بازار کار, تحقیق آماده رقابت در بازار کار, پاورپوینت در مورد رقابت در بازار ک,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق رقابت در بازار کار می باشد.

دانلود تحقیق با موضوع رقابت در بازار کار،
در قالب Word و در 115 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
منابع داخلي و مزيت رقابتي:
منابع و توانايي‌هايي كه مي‌تواند منجر به مزيت رقابتي شود، در هر كار و فعاليتي متفاوت است و حتي مي‌تواند در حول زمان متغير باشد.
بطور كلي منابع و توانايي‌هاي داخلي سازمان به چهار دسته كلي تقسيم مي‌شوند كه عباتند از :
منابع مالي، فيزيكي، انساني و سازماني، در اصل توانائيها و منابع جزء عوامل قوت سازماني شمرده مي‌شوند كه مي‌تواند به مزيت رقابتي تبديل شوند در صورتي كه سه شرط زير تحقق يابد:
1- منابع و توانايي‌ها با ارزش باشند.
اينها اجازه مي‌دهند كه شركت از فرصت‌هايش بهره‌برداري كند و با تهديدها را خنثي كند. براي مثال شركت سوني توانسته است كه توانايي طراحي، ساخت وفروش وسايل الكترونيكي خود را توسعه دهد. اين توانايي براي سهامداران خارجي مثل فروشندگان با ارزش است.
2- منابع و توانايي‌ها منحصربه فرد باشند.
اگر يك سازمان، تنها سازماني باشد كه از يك توانايي برخوردار است در اين صورت آن توانايي منبع مزيت رقابتي براي آن سازمان مي‌باشد، ولي اگر سازمانهاي متعددي يك منبع و يا توانايي مشخص را دارا باشند، در اين صورت آن سازمانها، مشابهت در رقابت دارند و هيچ كدام مزيتي بر ديگري ندارد.
3- منابع و توانايي‌ها به سختي قابل تقليد باشند.
شركت‌هاي رقيب با تقليد از يك منبع و يا توانايي موجب زيان شركت پيشتاز مي‌شوند. اگر در ايجاد سود‌آوري مزيت شركت ماندگار باشد سود با ارزش‌تر خواهد بود. پس مي‌توان گفت كه شركتي ‌مي‌تواند از مزيت رقابتي بلندمدت استفاده كند كه شركت‌هاي رقيب نتوانند از آن تقليد نمايند.
براي مثال مك دونالد، چندين سال است كه رقبايش را بخاطر موقعيت بهتر منابع فيزيكي) و عملكرد با كيفيت بالاي سيستم كه محصول مناسب را با قيمت پايين تحويل مي‌دهد. ( يك منبع سازماني )، از صحنه بيرون كرده است.
يك شركت براي بدست آوردن سود از يك منبع واحد و با ارزش، بايد سازماندهي شود. براي مثال، زيراكس يك آزمايشگاه تحقيقاتي به نام پارك ( Park ) را ايجاد كرد كه توانست در اواخر دهه 1960 و 1970 يك نوآوري شگفت انگيز در تكنولوژي پديد آورد كه شامل كامپيوترهاي شخصي، موسي، پرينترهاي ليزري و نرم افزارهايي از نوع ويندوز بود. البته اين شركت سودي از اين نوآوري نبرد، چرا كه سازماندهي مناسب براي انجام اينكار را نداشت. براي مثال، ارتباطات ضعيف باعث شد كه بيشتر مديران شركت زيراكس از كراهايي كه مؤسسه تحقيقاتي پارك انجام مي‌داد با خبر نشوند....


مطالب دیگر:
📂تحقیق بررسي ميزان رضايت مندي زناشويي زنان شاغل ديپلم و غيرشاغل ديپلم📂پاورپوینت تزریق، راهکاری مرسوم در آب بندی پی سدها📂تحقیق بررسي مقايسه اي خصيصه سلطه گري و سلطه پذيري در زنان شاغل و غيرشاغل📂تحقیق بررسي مقايسه هوش و هيجانی كودكان عادي و كودكان كار و خيابان📂تحقیق بررسي مشکلات و عواملي که منجر به زوال خانواده و روابط نامناسب زن و شوهر مي‌ گردد📂تحقیق بررسی عوامل تاثیر زیستی در بروز سوءمصرف مواد📂تحقیق بررسي علل نارضايتي شغلي در بين معلمان خانم مقطع ابتدايي📂تحقیق بررسی شیوع همسرآزاری در بین زنان متاهل📂تحقیق بررسي رغبت هاي شغل دانش‌آموزان دختر ناشنوا📂تحقیق بررسي رضايتمندي دانشجويان دانشگاه تبريز📂تحقیق بررسي رابطه بين ورزش و بهداشت رواني📂تحقیق بررسي رابطه رضايت شغلي و استفاده بهينه از زمان در كارمندان📂تحقیق بررسي رابطه نحوه اوقات فراغت و جمعيت📂تحقیق بررسي رابطه ميان جهت گيري هدف با خودتنظيمي يادگيري و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان پیش دانشگاهی📂تحقیق بررسي رابطه بين عزت نفس و افكار غيرمنطقي در دانش آموزان📂تحقیق بررسي رابطه بين سبك هاي دلبستگي و اضطراب📂تحقیق بررسي رابطه بين سن و تحول قضاوت اخلاقي دانشجويان📂تحقیق بررسي رابطه بين روش شاگردمحور و رشد و پرورش خلاقيت دانش آموزان دختر مقطع متوسطه📂تحقیق بررسي رابطه افسردگي انحرافات اجتماعي در بين دانشجويان رشته مشاوره دانشگاه آزاد اسلامي📂تحقیق بررسي تأثير نگرش هاي صميمانه والدين بر تأييد و عزت نفس فرزندان📂تحقیق بررسي تأثير ميزان تحصيلات بر ملاك هاي ازدواج📂تحقیق بررسي تأثير رضايت شغلي و استفاده بهينه از زمان در کارمندان استانداری📂تحقیق بررسي تاثير تنيدگي بر افراد سالم و افراد متبلا به بيماري ميگرن📂تحقیق دوست يابي📂تحقیق بهداشت روان و مهارت های مقابله با استرس، اضطراب و خشم